TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 20.05.2020
Güncellenme Zamanı: 09.11.2020 13:55:42
Yayınlayan Birim: İSTANBUL

 

Güncellenme Zamanı: 07.11.2020 20:10:13

 
Geleceğin erişkinleri olan çocuklarımızın “Ben Doğayım” diyerek kendilerini doğanın bir parçası olarak düşünmeleri ve “Doğa Benim” diyerek gelecekte kendilerine miras kalacak doğayı sahiplenmeleri gibi iki önemli konuyu “Doğa Benim” sloganı ile bir araya getirdik.
 

 Geleceğin erişkinleri olan çocuklarımızın "Ben Doğayım" diyerek kendilerini doğanın bir parçası olarak düşünmeleri ve "Doğa Benim" diyerek gelecekte kendilerine miras kalacak doğayı sahiplenmeleri gibi iki önemli konuyu "Doğa Benim" sloganı ile bir araya getirdik.

Doğa çocuklarımız için sağlık, mutluluk ve en önemli enerji kaynağıdır. Doğa çocukların en büyük eğitim ve oyun alanıdır. Tüm çocuklar doğa kadar saftır. Hayal dünyaları da doğa ile gelişir ve şekillenir.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu olarak, bölgemizin en büyük kentinde doğaya bu kadar uzak kaldığımız ve kapalı alanlarda Mansur kaldığımız pandemi döneminde doğaya verdiğimiz önemi başta çocuklar olmak üzere topluma duyurmak istedik.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını evde geçirmek zorunda kaldığımız tüm çocuklar için düzenlediğimiz etkinliğimize 139 çocuğumuz katılım göstermiştir.

Her çocuk için özel hazırlanan hediyeler adreslerine kargo ile gönderimleri yapıldı.

Katılım sağlayan çocuklarımıza teşekkür ederiz...

 

Okunma Sayısı: 4

Tüm Şube Haberler
Tüm Haberler