TMMOB Peyzaj Mimarları Odası
TMMOB
Peyzaj Mimarları Odası
UCTEA CHAMBER OF LANDSCAPE ARCHITECS

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 22.10.2020
Güncellenme Zamanı: 30.10.2020 13:31:02
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ

 

Güncellenme Zamanı: 22.10.2020 18:13:24

 
Ankara Kent Konseyi’ne yapılan ziyarette; Ankara’nın peyzaj uygulamaları, Ankara kent iklimine uygun sağlıklı yaşam alanları oluşturulması için neler yapılabileceği, düzenlenebilecek peyzaj proje yarışmaları ve mesleki her türlü konuda işbirliği yapılması konuları görüşülmüştür.
 

 TMMOB Peyzaj Mimarları Odası olarak 20 Ekim 2020 tarihinde Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz makamında ziyaret edildi. Ziyarete Oda Genel Başkanımız Yasin Otuzoğlu, 2. Başkanımız Barış Işık, Genel Sekreterimiz Özay Yerlikaya ve Oda Teknik Personelimiz Hüseyin Burak Sevim katıldı.

Ankara Kent Konseyi`ne yapılan ziyarette; Ankara`nın peyzaj uygulamaları, Ankara kent iklimine uygun sağlıklı yaşam alanları oluşturulması için neler yapılabileceği, düzenlenebilecek peyzaj proje yarışmaları ve mesleki her türlü konuda işbirliği yapılması konuları görüşülmüştür. Ankara Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Savaş Zafer Şahin, Ankara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Süleyman Basa, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ertuğrul Candaş, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Proje ve Yapım İşleri Şube Müdürü Raci Selçuk, Orta Doğu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Lale Özgenel de toplantıda hazır bulundu.


 

Okunma Sayısı: 40

Tüm Haberler